Klubová výstava rottweilerov (CAC) Nový Život-Vojtechovce, 29. 05. 2010
rozhodca - judge - richter: p. Jozef Mravík, SR
PSY - MALES - RUDE
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
6   VILAGIO Terezský Dvur Otec: Merlin Flash Rouse Matka: Chypsy Earl Antonius
VN 1 Narodený: 20. 02. 2010 Číslo zápisu: ČMKU
  Chovateľ: Karel Frank, Jindřichuv Hradec, ČR Majiteľ: Karel Frank, Jindřichuv Hradec, ČR
4   DEXTER el Carajillo Otec: Astor von Junipera Matka: Blackberry el Carajilo
VN 2 Narodený: 03. 12. 2009 Číslo zápisu: SPKP 2556
  Chovateľ: Mgr. Miloš Chodúr, Sobotište Majiteľ: Alexa Bugárová, Sobotište
5   TIMMY Catheriné s Dream Otec: Tim v. d. Scherau Matka: Mendy Catherine´s Dream
VN 3 Narodený: 02. 02. 2010 Číslo zápisu: SPKP 2563
  Chovateľ: Martin Žák, Bratislava Majiteľ: Šimková Jana, Trenčín
3   BUBBLE Naughty Rotty Otec: Agil od Hluboké vody Matka: Aneta Naughty Rotty
N 4 Narodený: 26. 01. 2010 Číslo zápisu: SPKP 2575
  Chovateľ: Marek Kršák, Bratislava Majiteľ: Ing. Pavol Peleška, Chorvátsky Grob
1   ASTER Chlmecký Dvor Otec: Best Lib-Vach Matka: Bristol Spireted Dragon
N Narodený: 23. 03. 2010 Číslo zápisu: SPKP 2951
  Chovateľ: Ing. Juraj Chochúľ, Žilina Majiteľ: Ing. Juraj Chochúľ, Žilina
2   BOSS Naughty Rotty Otec: Agil od Hluboké vody Matka: Aneta Naughty Rotty
N Narodený: 26. 01. 2010 Číslo zápisu: SPKP 2572
  Chovateľ: Marek Kršák, Bratislava Majiteľ: L Pelešková, Chorvátsky Grob
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
-   - Otec: - Matka: -
  Narodený: - Číslo zápisu: -
  Chovateľ: - Majiteľ: -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
10   NESTOR Terezský dvůr Otec: Gringo v Oberpfalzer Wald Matka: Cora Flash Rouse
V 1 CAJC Narodený: 21. 12. 2008 Číslo zápisu: ČMKU/RTW/12369/08
Klubový víťaz Mladých Chovateľ: Karel Frank, Jindřichuv Hradec, ČR Majiteľ: Machnič Pavol, Považská Bystrica
7   BLACK Rott Frenky Otec: Kris Klaid Matka: Ariel vom Stienlach
VD 2 Narodený: 04. 08. 2009 Číslo zápisu: Rott 512/10
  Chovateľ: Skablé Pál, ÚllÓ, HU Majiteľ: Skablé Pál, ÚllÓ, HU
53   JARGO Gero-Dogs Otec: Cujo du Dauchant Matka: Dixi Ger- Dogs
VD 3 Narodený: 18. 04. 2009 Číslo zápisu: SPKP 2487
  Chovateľ: Dr. Dzian Gerhard, Nitrianske Pravno Majiteľ: Jozef Jurek, Gánovce
9   DOUBLE Best Lib-Vach Otec: Ben Canegro Matka: Heid Horký dech
Odstúpil Narodený: 18. 03. 2009 Číslo zápisu: ČMKU/RTW/12468/09
  Chovateľ: Libor Vachutka, Úsov, ČR Majiteľ: Petra Janečková, Klatovy, ČR
8    DAG Bria-dogs Otec: Balco aus der Espenstätte Matka: Beauty Gero-Dogs
Neprišiel Narodený: 18. 06. 2009 Číslo zápisu: SPKP 2502
  Chovateľ: Kováč Ľuboš Majiteľ: PeaDr, Senaj Juraj, Bardejov
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
13   YVES Vom Hause Fritz Otec: Ives vom Hause Neubrand Matka: Nadine vom Hause Fritz
V 1 CAC Narodený: 10. 11. 2008 Číslo zápisu: MET.Rott 14/09
  Chovateľ: Zoltán Fritz a Bernadett Józsa, HU Majiteľ: Zoltán Fritz a Bernadett Józsa, HU
11   PRADO Cahterine‘s Dream Otec: Morro von der Scherau Matka: Jira Cetherine‘s Dream
V 2 R-CAC Narodený: 15. 08. 2008 Číslo zápisu: SPKP 2445
  Chovateľ: Martin Žák, Bratislava Majiteľ: Martin Žák, Bratislava
12   XARI Ki-Rott Slovakia Otec: Jailbirds Quiet Riot Matka: Simmy Ki-Rott Slovakia
VD 3 Narodený: 14. 10. 2008 Číslo zápisu:  
  Chovateľ: Ladislav Kiss, Nový Život Majiteľ: Arpád Tóth
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
15   MARKOS vom Siriuiss Otec: Artur vom Hartau Matka: Holly vom Sirius
V 1 CAC Narodený: 28. 01. 2008 Číslo zápisu:  
  Chovateľ: Huber Mátyás Majiteľ: Skablé Pál,  HU
17   MURPHY Arbej Slovakia Otec: Jailbirds Quiet Riot Matka: Bona z Kohlovho Dvora
V 2 R-CAC Narodený: 28. 08. 2006 Číslo zápisu: SPKP 2155
  Chovateľ: Ján Chrenka, Kátov Majiteľ: Ján Chrenka, Kátov
16   MORGAN Arbej Slovakia Otec: Jailbirds Quiet Riot Matka: Bona z Kohlovho Dvora
V 3 Narodený: 28. 08. 2006 Číslo zápisu: SPKP 2154
  Chovateľ: Ján Chrenka, Kátov Majiteľ: Ján Chrenka, Kátov
19   RONY Wildengel Otec: Ben vom Lagen Grund Matka: Hexa Wildengel
VD 4 Narodený: 12. 12. 2007 Číslo zápisu: SPKP 2362
  Chovateľ: Dobiš Ivan, Sereď Majiteľ: Takáč Igor, Sereď
18   ROCKY Agag Otec: Jailbirds Quiet Riot Matka: Elma Agag
VD Narodený: 02. 10. 2007 Číslo zápisu: SPKP 2313
  Chovateľ: Štefan Lehocký, Matúškovo Majiteľ: Štefan Lehocký, Matúškovo
14   ATHOS vom Stienlach Otec: Artur vom Hartau Matka: Forrófejú Rena
Neprišiel Narodený: 26. 09. 2006 Číslo zápisu: 8773/06
  Chovateľ: Veszelovszku Jozsef Majiteľ: Tacsi Sándor, HU
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
21    HARD Gero-Dogs Otec: Bronko od Dragičeva Matka: Brigtte Bardot Briava
V 1 Narodený: 09. 06. 2006 Číslo zápisu: SPKP 2093
  Chovateľ: Dr. Dzian Gerhard, Nitrianske Pravno Majiteľ: Dr. Dzian Gerhard, Nitrianske Pravno
20   GERO Terezsky Dvůr Otec: Arzadon Tayson Matka:  Jana Estampa Negra
V 2 Narodený: 11. 07. 2007 Číslo zápisu: ČMKU/RTW/11911-07
  Chovateľ: Karel Frank, Jindřichuv Hradec, ČR Majiteľ: Zuzana Mravíková, Zlaté Moravce
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
23   MERLIN Flash Rouse Otec: Gringo vom Grüntenblick Matka: Ramona von der Crossner Ranch
V 1 CAC Narodený: 06. 11. 2006 Číslo zápisu: JR 715230 Rw
Klubový víťaz Chovateľ: Vukevič Alexander, Lačarak, Srbsko Majiteľ: Vukevič Alexander, Lačarak, Srbsko
24   ORAN Agag Otec: Jailbirds Quiet Riot Matka: Galia Agag
V 2 R-CAC Narodený: 14. 06. 2006 Číslo zápisu: SPKP 2105
  Chovateľ: Štefan Lehocký, Matúškovo Majiteľ: Štefan Lehocký, Matúškovo
25   QUEEN Jalbirds Mrazus Otec: Krypton Vom Gluckstern Matka: Jalbirds LADY of The Night
V 3 Narodený: 31. 10. 2003 Číslo zápisu: SPKP 1594
  Chovateľ: Branislav Hudec, Šintava Majiteľ: Branislav Hudec, Šintava
26   ROTT Berger Frankó Otec:  Wotán von Hause Sommer Matka: Rott Berger Tonik
V 4 Narodený: 15. 08. 2005 Číslo zápisu: 8031/05
  Chovateľ: Hemberger Lászlóné Majiteľ: Kertes Józsefné, Nagyvenyim 2421, HU
22   BEST Lib-Vach Otec: ART Drevopal Matka: Heidy Horký dech
V  Narodený: 23. 02. 2007 Číslo zápisu: ČMKU/RTW/11705/07/09
  Chovateľ: Libor Vachutka, Úsov, ČR Majiteľ: Libor Vachutka, Úsov, ČR
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
-   - Otec: - Matka: -
  Narodený: - Číslo zápisu: -
  Chovateľ: - Majiteľ: -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
-   - Otec: - Matka: -
  Narodený: - Číslo zápisu: -
  Chovateľ: - Majiteľ: -
SUKY - FEMALES - HUNDIN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
28   TOXI Catherine‘s Dream Otec: Tim v. d. Scherau Matka: Mendy Catherine´s Dream
VN 1 Narodená: 02. 02. 2010 Číslo zápisu: SPKP 2568
  Chovateľ: Martin Žák, Bratislava Majiteľ: Martin Žák, Bratislava
27   ASTRA Chlmecký Dvor Otec: Best Lib-Vach Matka: Bristol Spireted Dragon
N 2 Narodená: 23. 03. 2010 Číslo zápisu: SPKP 2952
  Chovateľ: Ing. Juraj Chochúľ, Žilina Majiteľ: Ing. Juraj Chochúľ, Žilina
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
-   - Otec: - Matka: -
  Narodená: - Číslo zápisu: -
  Chovateľ: - Majiteľ: -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
29   DAGIE Lib–Vach Otec: Ben Canegro Matka: Heidy Horký dech
V 1 CAJC Narodená: 18. 03. 2009 Číslo zápisu: ČMKU/RTW/12469/09
Klubový víťaz Mladých Chovateľ: Libor Vachutka, Úsov, ČR Majiteľ: Libor Vachutka, Úsov, ČR
31   RIZZA Terezský Dvůr Otec: Merlin Flash Rouse Matka: Rizza Earl Antonius
V  2 Narodená: 22. 06. 2009 Číslo zápisu: ČMKU/RTW/09
  Chovateľ: Karel Frank, Jindřichuv Hradec, ČR Majiteľ: Karel Frank, Jindřichuv Hradec, ČR
30   OLIMPIA vom Siriuss Otec: Lenox vom Siriuss Matka: Holly vom Siriuss
V 3 Narodená: 06. 06. 2009 Číslo zápisu:  
  Chovateľ: Huber Mátyás Majiteľ:  Skablé Pál, Úlló, HU
33   SENDY Freywald Otec: Frenk Freywald Matka:  Arga Hrušov
VD 4 Narodená: 30. 10. 2008 Číslo zápisu: SPKP 2463
  Chovateľ: Lea Staněková, Modra Majiteľ: Lea Staněková, Modra
32   RUBY Catherine‘s Dream Otec: Gringo vom Oberpfäzler Wald Matka: Mendy Catherine´s Dream
VD  Narodená: 10. 07. 2009 Číslo zápisu: SPKP 2525
  Chovateľ: Martin Žák, Bratislava Majiteľ: Martin Žák, Bratislava
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
35   ORNELA Terezský Dvůr Otec: Ricco II Earl Antonius Matka: Chyppsy Earl Antonius
V 1 CAC Narodená: 23. 12. 2008 Číslo zápisu: ČMKU/RTW/12379/08
  Chovateľ: Karel Frank, Jindřichuv Hradec, ČR Majiteľ: Karel Frank, Jindřichuv Hradec, ČR
37   XANDY Ki–Rott Slovakia Otec: Jailbirds Quiet Riot Matka: Simmy Ki-Rott Slovakia
V 2 R-CAC Narodená: Ladislav Kiss, Nový Život Číslo zápisu: SPKP 2454
  Chovateľ: Karel Frank, Jindřichuv Hradec, ČR Majiteľ: Dr. Robert Závodský, Bratislava
36   PURE Catherine‘s Drem Otec: Morro von der Scherau Matka: Jira Cetherine‘s Dream
VD 3 Narodená: 15. 08. 2008 Číslo zápisu: SPKP 2448
  Chovateľ: Martin Žák, Bratislava Majiteľ: Martin Žák, Bratislava
34   COUNTRY El Carajillo Otec: Queen Jailbirds Mrazus Matka: Blackberry El Carajillo
VD 4 Narodená: 04. 06. 2008 Číslo zápisu: SPKP 2429
  Chovateľ: Mgr. Miloš Chodúr, Sobotište Majiteľ: Mgr. Miloš Chodúr, Sobotište
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
52 V 1 CAC INKA Mumlek Otec: Muck von der Scherau Matka: Kelly Muhlberg
Klubový víťaz Narodená: 01. 04. 2006 Číslo zápisu: SLRRW-002991
BOB Chovateľ: Zwinger Mumlek Majiteľ: Mitja Florjančič, Slovenija
43   VANDA Ki-Rot Slovakia Otec: Wotan von Hause Sommer Matka: Lotty Ki-Rot Slovakia
V 2 R-CAC Narodená: 26. 10. 2006 Číslo zápisu: SPKP 2175
  Chovateľ: Ladislav Kiss, Nový Život Majiteľ: Ladislav Kiss a Peter Bereczky
41   FATY z Vlčieho brlohu Otec: Boss Gero-Dogs Matka: Cera z Vlčieho Brlohu
V 3 Narodená: 04. 10. 2005 Číslo zápisu: SPKP 1994
  Chovateľ: Branislav Hudec, Šintava Majiteľ: Branislav Hudec, Šintava
42   RIA Agag Otec: Jailbirds Quiet Riot Matka: Elma Agag
V 4 Narodená: 02. 10. 2007 Číslo zápisu: SPKO 2316
  Chovateľ: Štefan Lehocký, Matúškovo Majiteľ: Štefan Lehocký, Matúškovo
38   BESSY Bria Dogs Otec: Henry v.d. Hassberghohen Matka: Beauty Gero-Dogs
VD Narodená: 17. 03. 2007 Číslo zápisu: SPKP 2241
  Chovateľ: Luboš Kováč, Kálnica Majiteľ: Ján Chrenka, Kátov
39   CERRIE LIb-Vach Otec: Benny Overtaken By Darkness Matka: Heidy Horký dech
VD Narodená: 12. 03. 2008 Číslo zápisu: ČMKU/RTW/12086/08
  Chovateľ: Libor Vachutka, Úsov, ČR Majiteľ: Libor Vachutka, Úsov, ČR
40    DUNKERQUE Spireted Dragon Otec: ART Drevopal Matka: Sherla H´acuna Matata
VD Narodená: 18. 04. 2007 Číslo zápisu: SPKP 22258
  Chovateľ: M+E Uhlarikovci , Žilina Majiteľ: M+E Uhlarikovci , Žilina
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
45   INEZ Gero-Dogs Otec: Benny Overtaken by Darkness Matka: Dixi Ger- Dogs
V 1 CAC Narodená: 05. 06. 2008 Číslo zápisu: SPKP 2421
  Chovateľ: Dr. Dzian Gerhard, Nitrianske Pravno Majiteľ: Dr. Dzian Gerhard, Nitrianske Pravno
44   BLACKEBRRY El Carajillo Otec: Orlando v. Hause Neubrand Matka: Alisa Earl Antonius
V 2 R-CAC Narodená: 11. 08. 2004 Číslo zápisu: SPKP 1733
  Chovateľ: Mgr. Miloš Chodúr, Sobotište Majiteľ: Mgr. Miloš Chodúr, Sobotište
46   QUINCY Wildengel Otec: ART Drevopal Matka: Hexa Wildengel
VD 3 Narodená: 23. 04. 2007 Číslo zápisu: SPKP 2266
  Chovateľ: Dobiš Ivan, Sereď Majiteľ: Takáčová Lucia , Sereď
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
47   BRIXIE Lib-Vach Otec: art Drevopal Matka: Heidy Horký dech
V 1 CAC Narodená: 23. 02. 2007 Číslo zápisu: ČMKU/RTW/11713/07/09
  Chovateľ: Libor Vachutka, Úsov, ČR Majiteľ: Libor Vachutka, Úsov, ČR
48   PEGGI Agag Otec: Jailbirds Quiet Riot Matka: Elma Agag
Odstúpila Narodená: 26. 02. 2007 Číslo zápisu: SPKP 2226
  Chovateľ: Štefan Lehocký, Matúškovo Majiteľ: Štefan Lehocký, Matúškovo
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
-   - Otec: - Matka: -
  Narodená: - Číslo zápisu: -
  Chovateľ: - Majiteľ: -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
49   BRIGITTE Bardot Briava Otec: Jalbird‘s Extreme Hazard Matka: Caroline z Amiho dvora
V 1 Narodená: 19. 05. 1998 Číslo zápisu: SPKP 542/2000
  Chovateľ: Hanulák Ján, Čadca Majiteľ: Dr. Dzian Gerhard, Nitrianske Pravno
50   CEDRA Dogs von Tomašov Otec: Epos Ki-Rot Matka: Corina Agátový les
Neprišla Narodená: 11. 03. 2001 Číslo zápisu: SPKP 1129
  Chovateľ: Šaranský Ján, Tomášov Majiteľ: Ing. Juraj Chochúľ, Žilina
51    XANDRA z Kohlovho Dvora Otec: Bronko od Dragičeviča Matka: Sisa Bra–Ko
Neprišla Narodená: 01. 03. 2001 Číslo zápisu: SPKP 542/2000
  Chovateľ: Branislav Kohl Majiteľ: Martin Šipkovský, Žiar nad Hronom
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR
- 1. miesto HARD Gero-Dogs - INÉZ Gero-Dogs Dr. Dzian Gerhard, Nitrianske Pravno
NAJKRAJŠIA CHOVETEĽSKÁ SKUPINA  - BEST BREEDER   - BESTE ZUCHTGRUPPE
  1. miesto Terezský dvůr VILAGIO, NESTOR, GERO, RIZZA, ORNELA     Karel Frank, Jindřichuv Hradec, ČR
KOMBI VÍŤAZ  - KOMBI WINNER   - KOMBI SIEGER
20 1. miesto INÉZ Gero-Dogs       Dr. Dzian Gerhard, Nitrianske Pravno
Účastníci v KOMBI triede
22 BEST Lib-Vach
25 QUEEN Jalbirds Mrazus
24 ORAN Agag
20 GERO Terezsky Dvůr
Výsledky spracovala Marcela Korchaníková