27. 05. 2017 Klubová výstava RTW Klubu Slovenska, Nový Život-Eliášovce
Rozhodca - Judge - Richter :  Gagic Aleksander, Serbia
PSY - MALES - RUDE
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
1.  nenastúpil ELVIS OD VADANORA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
2.  VN1, BIS Puppy HUGO VON BLASPHEMY
3.  VN2 ORLANDO FADYLA
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
4.  V ASTOR BUKYROTT
5.  V ATOS VALARTI
6.  V2 CAM LIB-VACH
7.  V3 DROY OD DRAGIČEVIĆA
8.  V ETOR BAK MAROL-MAY
9.  VD JARYK ORINT
10.  V4 RAFAL RUS RPH NEKAR VOM IGLENBURG
11.  V1, CAJC, Klubový víťaz mladých TK S FRANK SINATRA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
12.  V1, CAC BENITO ROGANLAND
13.  VD IRON ORINT
14.  V2, Res.CAC LEX VOM WIENGRABERLAND
15.  V4 SWABIA TITO
16.  V3 TYSON GERO-DOGS
17.  V ZACHARY LIB-VACH
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
18.  V1, CAC ANDY Z HOLIČWOODU
19.  nenastúpil DRAGAO VOM KLICEVO
20.  VD4 ELITNÍ TORPÉDO OD KAČKY
21.  V2, Res.CAC IRON VOM WIENGRABERLAND
22.  nenastúpil SIRIUS GERO-DOGS
23.  nenastúpil SUGAR VON DER BAHNBRUCKE
24.  V3 UNKAS VOM SIRIUSS HUNGARIAN
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
25.  V1, CAC WARRIOR WILDENGEL
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
26.  V1, CAC, BOB, Klubový víťaz VICO VON DER MAXI ROTT
27.  V2, Res.CAC YOUNGER BEST LIB-VACH
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
28.  V1, Klubový víťaz COLLIN LIB-VACH
29.  V2 MURPHY ARBEJ SLOVAKIA
SUKY - FEMALES - HUNDIN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
30.  VN1, BIS Baby EMMY OD VADANORA
31.  VN2 ESCADA VON DER MURMUHLE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
32.  nenastúpil HOREYA VON BLASPHEMY
33.  VN1 ORINOKO FADYLA
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
34.  VD ADELE VALARTI
35.  V2 ARIELA LIB-VACH
36.  V1, Junior BOB, Klubový víťaz mladých AVA FLASH ROUSE
37.  nenastúpil BRESKVICA OD DRAGICEVICA
38.  VD CASSEY Z HOLÍČWOODU
39.  VD COLA VOM QUASSENBERG WALD
40.  V3 DASHA OF STJEPANIC HOUSE
41.  nenastúpil DASHA OF STJEPANIC HOUSE
42.  nenastúpil DELLA OD DRAGIČEVIĆA
43.  V EMY VON DER MITTELMARK
44.  V HANNA FROM HAUS ZILA
45.  V JAGGA ORINT
46.  VD JENNY ORINT
47.  V LUCIANA VOM OSACA BERG
48.  nenastúpil UMBA TEREZSKÝ DVŮR
49.  V4 WU SHU NICE AND LOVELY FCI
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
50.  V AKIMA LIBERO DOGS
51.  V AMY AV BECOV DVOR
52.  V DOLLY OD VADANORA
53.  V1, CAC HEIKE EARL ANTONIUS
54.  V3 LONA VOM WIENGRABERLAND
55.  V TEDI TEREZSKY DVUR
56.  V2, Res.CAC TODI TEREZSKÝ DVŮR
57.  V4 ZOMBIE LIB-VACH
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
58.  V ANABELL LIBERO DOGS
59.  V AZZI Z HOLIČWOODU
60.  V2, Res CARLA II. KI-ROT SLOVAKIA
61.  nenastúpil DONA VOM KLICEVO
62.  nenastúpil KETTYKELLY ORKA MARSI
63.  V LEXY LIB-VACH
64.  V3 ODRA GERO-DOGS
65.  V4 RIA VON HAUS ŽIŽAKOV
66.  V1, CAC TARA TEREZSKÝ DVŮR
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
67.  V1, CAC, BOS, Klubový víťaz ERMOSSO KANIS VLASTELINA
68.  V2, Res.CAC KOMTESA GÁLIE TEREZSKÝ DVŮR
69.  V3 NORIKA GERO-DOGS
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
70.  V1, CAC GENESHA VOM AGRAM BERG
71.  V2, Res.CAC PAMELA GERO-DOGS
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
72.  V1, Klubový víťaz, BIS Veterán1 XELLY KI-ROT SLOVAKIA