30. 09. 2017 Špeciálna klubová výstava, Beckov
Rozhodca - Judge - Richter :  Aleksandar Vukelič (SRB)
PSY - MALES - RUDE
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
1. VN1, BIS Baby SATO KABRI
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
2. N CAMEL LIBERO DOGS
3. VN4 CASH LIBERO DOGS
4. nenastúpil CRISS LIBERO DOGS
5. VN1 GAME VOM HOUSE SIMBA
6. N GRINGO VOM HOUSE SIMBA
7. VN TK'S HARLEY DAVIDSON
8. VN2 XAM TEREZSKÝ DVUR
9. VN3 YRAUS VON KELEMEN
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
10. nenastúpil AL NERO VON ERSTER BLICK
11. V BARRIQUE DE RANCHO DELA SUERTE
12. V4 DROY OD DRAGIČEVIĆA
13. V1, CAJC, VŠV Mladých GANDALF VON BLASPHEMY
14. V JETHRO ORINT
15. V2 NOBY FROM ROYAL BREED
16. V3 TK S FRANK SINATRA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
17. V4 ADIR LIB-VACH
18. V ASTOR BUKYROTT
19. V1, CAC BENITO ROGANLAND
20. V CAM LIB-VACH
21. V2, Res.CAC CHARLIE "OF NICOLA'S LION "
22. V RAFALE RUS RPH NEKAR VOM IGLENBURG
23. V3 SWABIA TITO
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
24. V3 AL CAPONE VOM HAUSE ROTTIK
25. V2, Res.CAC ARES DELLA MAGA SIBILLA
26. VD BARON JAB-ROT
27. V4 ZACHARY LIB-VACH
28. V1, CAC ZORO VON DER MAXI ROTT
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
29. V1, CAC, VŠV, BOS HASKO VOM KRONENBERG
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
30. V2, Res.CAC ANDY Z HOLIČWOODU
31. V1, CAC IVAN "OF NICOLA'S LION "
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
32. V1, BOV AMIGO RYAN-DOGS
33. V2 COLLIN LIB-VACH
SUKY - FEMALES - HUNDIN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
34. nenastúpil MARILYN MONROE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
35. VN3 EMMY OD VADANORA
36. VN4 ESCADA VON DER MURMUHLE
37. VN1, BIS Puppy1 FENSY VON DER MAXI ROTT
38. VN2 GERIS ANGAROS
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
39. V3 CUBA VOM HAUSE EDELSTEIN
40. nenastúpil DASHA OF STJEPANIC HOUSE
41. V DELLA OD DRAGIČEVIĆA
42. V EMY VON DER MITTELMARK
43. VD EVITA II. KI-ROT SLOVAKIA
44. nenastúpil JAGGA ORINT
45. V JETA ORINT
46. V1, CAJC, VŠV Mladých, JBOB, BOB JULIJANA "VON HAUS DRAZIC "
47. V JULY ORINT
48. V2 NORA VOM HOUSE SIMBA
49. V ORINOKO FADYLA
50. V4 URNA TEREZSKÝ DVŮR
51. V XOLA VON KELEMEN
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
52. V ADELE VALARTI
53. V1, CAC ANČI VON ERSTER BLICK
54. V4 BRESKVICA OD DRAGICEVICA
55. VD CASSEY Z HOLÍČWOODU
56. V COCO-VENDETTA CHUCHO TOPLINE (FCI)
57. V3 DOLLY OD VADANORA
58. VD GINGER MARMAK-ROTTI
59. V HERA VON DER ALTEN FESTUNG
60. VD LUCIANA VOM OSACA BERG
61. V2, Res.CAC MINNIE OF KINDER´S ROYAL ROTT
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
62. V AMY AV BECOV DVOR
63. V ANABELL LIBERO DOGS
64. V4 CARLA II. KI-ROT SLOVAKIA
65. V3 GAMA FROM ROYAL BREED
66. V ISHKA ORINT
67. V LEXY LIB-VACH
68. V1, CAC, VŠV MALORCA BLACK PANNONIA
69. V2, Res.CAC NORA VOM GROSSEN TALL
70. nenastúpil TARA TEREZSKÝ DVŮR
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
71. V1, CAC NORIKA GERO-DOGS
72. nenastúpil PEGGY GERO-DOGS
73. V2, Res.CAC TAMARA TEREZSKÝ DVŮR
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
74. V3 MAMBA GERO-DOGS
75. V1, CAC ODRA GERO-DOGS
76. V2, Res.CAC PAMELA GERO-DOGS
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
77. V1 SENDY FREYWALD